Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyenes városi wifi?

Ingyenes városi wifi?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a városunkban vannak ingyenes wifi-pontok. Működött is, amíg nem csináltam egy hard resetet a telefonon, azóta nem kapcsolódik hozzá.

Nem vagyon annyira jártas a dologban, de azt tudom, hogy nem állítgattam be előtte sem semmit, működött.

Android 2.3.6-om van, ha ez számít valamit (tudom, régi, de ez van, nem ez a kérdés).

Máshol és itthon rendesen működik a wifi. Látszólag ott is kapcsolódik és írja is, hogy megfelelő a jelerősség, az alkalmazások is érzékelik (messenger kéri, hogy nyissam meg a böngészőt a kapcsolathoz), mégse tölt be semmi.

Nem hiszem, hogy a másik oldalon állítottak valamit.

Igazából nem égető probléma, csak hetek óta fúrja az oldalam a dolog, hogy miért?



2017. máj. 11. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz? Nem mindegyik jó a belépéshez. Nekem a Chrome a legstabilabb erre.
2017. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Erre nem is gondoltam. Most, hogy írtad, elgondolkodtam rajta. Akkor is Operát használtam, de nem ezt a verziót. Most feletettem azt, ami akkor volt, hátha.
2017. máj. 12. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!