Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 50ezerért milyen telefont...

50ezerért milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

50.00-ért:


Asus vagy Lenovo.


Esetleg Xiaomi vagy Huawei.


Ezek közül.


Sajnos egy jó Samsung-hoz ez kevés.

2017. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
Meizu M5 3/32, Xiaomi Redmi 4/4X 3/32.
2017. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lenovo-kat nézegesd, nagyon jók, nekem pont az van.


Szerintem nem rossz választás.

2017. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A "jó", és a "Samsung" az két külön fogalom
2017. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4.Csúcsmodellt fogtál már?

De elég megnézni a mostani közép-felső kategóriát, azok már teljesen rendben vannak.

Más:

Lenovo már csak Moto Brand alatt gyárt telefonokat, szóval olyan hogy Lenovo telefonba már nem nagyon van.(ahogy a ZUK is megszűnt sajnos, pedig az O+ egyetlen konkurenciája volt)

Ebben a kategóriában Redmi 4 Prime.

A fent említett Meizu-ra van panasz bőven, az a SoC rengeteget fogyaszt üresjáratban szóval inkább hanyagolnám.

2017. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként Samsung sokat fejlődött manapság, egy S8 és Iphone 6-7 között már nincs nagyon különbség szerintem, pl. egy Sony meg visszaesett.


Szerintem a top az apple, de a Samsung simán 2. és nem nagyon van lemaradva. Bár Androidok is egyre jobbak.

2017. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!