Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Webáruházból történő telefonvá...

Webáruházból történő telefonvásárláskor a számlán vagy a garanciajegyen fel van tüntetve a telefon azonosító, imei szám?

Figyelt kérdés

Használtan szeretnék venni egy elég drága telefont ami az euronicsban lett vásárolva számla papírok doboz tartozékok, garanciajegy minden megvan, ám sem a számlán sem a garanciajegyen nem találom a telefon azonosítót, csak a típus és szín meg a tárhely méretét.

Mi a teendő?



2017. máj. 12. 14:40
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Anélkül nem érsz vele sokat.
2017. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nincs rajta a hivatalos számlán... Pecsét minden van rajta nem hamis
2017. máj. 12. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha ez másik telefon?
2017. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az ami érthetetlen benne, a bolt tuti ellátta azonositóval de ez akkor miért nem szerepel a számlán vagy a garijegyen,
2017. máj. 12. 18:59
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ezt nem tudom. Ráadásul az Euronics az egy elég jó bolt és az eladók is eléggé képben vannak.

Én még sohasem vettem úgy telefont, hogy az imei számot ne írták volna rá automatikusan. Egyébként hogy bizonyítod, hogy az ugyanaz a telefon és nem lopott-e pl.?

2017. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!