Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban? Huawei...

Melyik éri meg jobban? Huawei P9 lite 2017 v Samsung Galaxy A3 2017?

Figyelt kérdés

Szeretnék a jövőben telefont vásárolni, de a két készülék között nem tudok dönteni. Mindkét telefon küllemre nagyon tetszik (talán a Samsung jobban), bár vannak méretbeli különbségek és én jobban preferálnám a kisebb kijelzőt (eddig 5" volt). Tetszik a Samsungban, hogy vízálló, kézbeillő, meg van biztonsági mappája, Amoled kijelző viszont olvastam, hogy nincs képstabilizátor benne, így nem tudom mennyire "rossz" kamerázni vele. Úgy szűrtem le videók és tesztek alapján, hogy a Huawei jobban bírja a "strapát", viszont egy bajom van vele, hogy nekem egy kicsit nagy az 5,2".

Telefonok további tulajdonságát sajnos nem tudom, hogy melyik miben jobb a másiknál (nem értek hozzá bocsi).

Összegezve: Nálam a fő a jó kamera, és tárhely (bár ezen tudok változtatni), na meg persze a küllem :)

Mennyiben tér el a két készülék egymástól? Melyik éri meg jobban az árát?

Válaszokat megköszönném!



2017. máj. 12. 15:45
 1/6 anonim válasza:

Szia!Én pár hónapja vettem meg a Huawei P9 lite-ot 65.000 Ft-ért.Szerintem megérte az árát, meg vagyok vele elégedve.Nagyon jó fényképeket csinál és különösen jónak tartom, hogy a hátlapon helyezkedik el az ujjlenyomatleolvasó, mert a telefont fogva fel tudjuk oldani a kijelzőt.A telefon mérete először szokatlan volt nekem egy kis kijelzőjü Samsung telefon után, de hozzá lehet szokni.Hátránya, hogy zsebekbe nem mindig fér be nagysága miatt.

A Samsung A3-ról nem tudok sokat. :D

Remélem, valamit tudtam segíteni.

2017. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Egyértelmű az A3-ast venném.


Rokonomnak van A3 de régebbi, és tökéletesen működik. Plusz nagyon jó telefon.


Sokat fejlődött a Samsung, ahhoz képest milyen gyenge telefonjai voltak régen.

2017. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. máj. 12. 18:58
 4/6 anonim válasza:
Huawei P9 Lite-ről esetleg vélemény? Vagy inkább a Samsung? (imádok fotózni, de sajnos egy kicsit sem értek a technikai részletekhez, viszont a telefon legislegfontosabb pontja számomra)
2017. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2017. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bocsanat az elobb rosszat linkeltem.


Ez a jo: [link]


Ne zavaejon meg h p8 lite 2017nek irja, ugyanaz a ketto, mivel kulonbozo neveken fut az egyes orszagokban. (Pl honor 10 lite-kent is ismert)

2017. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!