Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne a jobb?

Melyik telefon lenne a jobb?

Figyelt kérdés

Hello

Szeretnék egy telefont és nem tudom melyik lenne a jobb választás. Olyan telefon kellene,ami nem fagy, akad, gyorsan és megbízhatóan működik, nem küldi állandóan a vírus riasztást. Jó fotót és videót készít. Az akksi is jól bírja. Ezenkívül átlagos felhasználás lenne, net játék stb..

Ezeket néztem: Huawei p10, Samsung s7edge, iPhone 6s

Hozzáértő válaszokat várok, akinek van volt tapasztalata velük.

Előre is köszönöm!



#Huawei P10 #Samsung s7edge
2017. máj. 13. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
OnePlus 3T
2017. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed Iphone-ra azt érdemes venni, pl. ios miatt.


Ezek közül Iphone-t venném.

2017. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Indokolnad is a Oneplus? Mert nem tudom hogy mivel jobb?

Kb egy árban vannak úgyhogy az most nem lényeges

Az ios nek milyen előnye van? Mert eddig még nem volt iPhoneom.

2017. máj. 13. 13:00
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem jelenleg a legjobb telefonos szoftver az Ios.


Nekem van egy 5S, legújabb ios van rajta, bár azt kölcsönadtam fateromnak, és van egy ipad air-em, azon is 10-es Ios.


Na szóval szerintem jobb az ios mint az Android, stabil, nagyon gyorsan frissít, gyorsabban szerintem mint az Android.


Már szerintem csak az ios miatt is érdemes Iphone-t venni, csak ugye nem mindenki engedheti meg magának az ára miatt, van aki 40-50.000-ből vesz telefont újonnan, érted.


Próbálj ki egyszer egy ios-es telefont, és szerintem ha tesztelgeted rájössz hogy az a legjobb.

2017. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az OnePlus egy olyan cég amely Iphone kaliberű telefonokat ad ki "kávé pénzért".

A legújabb telefonjuk 200.000Ft körül lessz és 6Gb ram és a legújabb procceszor.

Stabil,nem no name,frissítéseket minimum 2 évig kapni fog,rohadt erős hadver.

OnePlus 3T 200.000Ft 1.85 Ghz,2

Iphone 6s 200.000Ft 1.85 Ghz,2Gb ram

2017. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok véletlenül küldtem el.


Az OnePlus egy olyan cég amely Iphone kaliberű telefonokat ad ki "kávé pénzért".

A legújabb telefonjuk 200.000Ft körül lessz és 6Gb ram és a legújabb procceszor.

Stabil,nem no name,frissítéseket minimum 2 évig kapni fog,rohadt erős hadver.

OnePlus 3T 200.000Ft 2.2 Ghz,6 gb ram,64 Gb Legfrissebb android

Iphone 6s 200.000Ft 1.85 Ghz,2Gb ram,64 Gb Legfrissebb

IOS

2017. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk a 200ezer az már nem igaz rájuk mert kb 150korul vannak.

Igazából nem nagyon hallottam még a Oneplus ról, sokhelyen olvastam hogy jó, igaz még tesztet nem néztem róla.

Azt is bekell vallania hogy ebben a kategóriában mind jó, és nehéz dönteni.

Az iPhone csak azért vonz mert még nem használtam és szeretném kipróbálni.

Az Android is jó brutál hardver, csak sokan mondják hogy hamar elavul, lassul fagy, vírusos lesz.

2017. máj. 13. 13:39
 8/15 anonim ***** válasza:

Az IOS és az Android kb. "ugyanaz".

Csak mindegyiknek megvan az előnye/hátránya.

De általában készülék függő.

(De csak szólok hogy Androidos telefonra ha elbírja a hardver akkor IOS 9-et lehet telepíteni)

2017. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem azért akarok telefont venni hogy én telepitgessem, hanem hogy 2-3 évig megbízhatóan működjön.

De jó tudni hogy ilyen is lehetséges.

2017. máj. 13. 16:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén nem utálom az IOS-t.

Androidot használok és ráadásul nem is egy csúcs készüléket (Samsung Galaxy Trend Plus és Asus Memopad 7) és semmi lassúság.Az hogy valaki ilyen-olyan "turbó" programokkal (pl.Clean Master) akarja gyorsítani az mit vár?Hogy egy program hipp-hopp egy Samsung Galaxy Mini-ből egy S8+-at csinál?(Ez főképp a 8-9 éveseknél van akinek telefont nem adnék a kezébe).

Itt a #4-es írta hogy az IOS a legjobb?

Pfff...Haggyuk már.De az tény hogy nem rossz,DE KINEK MIRE KELL ÉS MIT SZERET.

Ha full kezdő okos telefonos vagy persze hogy jó az IOS mert zárt és biztonságos.Ha már nagyából tudod a dörgést akkor meg Android.

Mert ha egy Iphone-t Jail Breakolsz (Azt jelenti hogy bármit tudsz csinálni a telefonnal amit alapból nem tudsz) akkor kuka a garancia.

Némelyik Androidos gyártónál is ez van (Samsung,LG,és talán Sony).

(Én megdöglenék az IOS-el mert én szeretem 0-100 szépíteni a rendszerem)

2017. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!