Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha telefonról kitöröltem...

Ha telefonról kitöröltem véletlenül képeket, amiket nem akartam, akkor azokat vissza lehet még hozni? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Újra fotózod őket.
2017. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ezeket nem lehet...
2017. máj. 14. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress rá play storeban arra hogy deleted picture recovery.hátha jó.
2017. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:

Tudomásom szerint a Google Fotók alapértelmezetten menti a képeket a felhőbe. Nézd meg, ott megvannak-e. Ha nem, akkor állítsd be. De megteheted ezt az elterjedt felhőtárhelyek szinte mindegyikével: box, dropbox, mega; még a facebookkal is. És akkor nem kell attól tartanod, hogy egy törléssel visszahozhatatlan kárt okozol.

Mindig legyen backup a fontos adataidról. Akkor nem okoz gondot a visszaállítás.

Ha nincs, akkor megvan az esélye, hogy a képeidet nem látod többé.

2017. máj. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menj fel a fotók beállításába és keresd meg a kuka elemet ott vannak a fotók vagy a Google fiók kukájában.Nem biztos hogy a telefonról füg hogy van e a fotóknál kuka elem és nincs Sehol ilyen akkor sajnos elvesztek a fotóid 😡
2018. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!