Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs elég belső tárhely...

Miért nincs elég belső tárhely a telefonomon?

Figyelt kérdés
Csak a rendszer facebook messenger snapchat spotify és egy tisztito program van rajta de a belső tárhelyem 0,00B és nem tudok frissiteni semmit pedig még van 16giga sd kártyám de azt írja hogy nem lehet mert kevés a tárhely

2017. máj. 14. 12:33
 1/6 A kérdező kommentje:
És ha letörlök valamit hogy legyen helyem egy pár nap mulva megint azt írja ki a telóm hogy kevés a tárhely és már a régi programot se tudom vissza letölteni rá csak ha ujratelepitem a telót mert nincs elég tárhely(8giga belső tárhely)
2017. máj. 14. 12:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert mindent a belsőre pakolsz és manapság 8 giga semmi, fotókkal nincs tele amúgy?
2017. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? Meg a rendszer frissítések is viszik el a helyet.
2017. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Honor 4C de az SD kártya van alapértelmezett helyre beállítva
2017. máj. 14. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
16 gb se sok mindenre elég és hiába teszek át néhány cuccot memóriakártyára ha frissítoti magát a telefon, visszamásolja a a sok szar a teló memóriájába... 16 gb-ból 1,5 gb szabad heylem van
2017. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem ennek 8GB a belső, ebből 4-et foglal a rendszer. Hiába alapértelmezett az sd vannak olyan alkalmazások mint a facebook meg a messenger, amik nem szeretnek ott lenni. Illetve érdemes pár naponta pucolni a telefont, mert sok szemetet ráhúznak az alkalmazások.

Amúgy nekem is 8Gb-os telefonom volt, 2.5 éves és hiába hagytam rajta csak a legszükségesebbeket állandóan tele volt az agya, hiába volt mellette a 32 Gb-os SD. Mai appokhoz nagyobb tárhely kell, ezért vettem új telót.

2017. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!