Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megjavíttatni ezt az...

Érdemes megjavíttatni ezt az Iphone 5S-t? Mennyibe kerül a javíttása?

Figyelt kérdés

Az Iphone 5S-emet beleejtettem a fűrdőkádba. Gyorsan kivettem. Minden tökéletesen működött csak a hangszóró szolt egy kicsit furcsán. Letöröltem, ahogy csak tudtam és rizsbe raktam. Órákkal később kivettem és újraindítottam.


Minden tökéletesen működik a headphone jacket és a hangszórókat kivéve. Fejhallgató üzemmódban van, pedig a fejhallgatót be sem tudom dugni.

Az interneten találtam egy videót ahol pont ennek a problémának a megoldását mutatják. Megpróbáltam a videók követve sajátkezűleg megoldani, de nem sikerült.


https://www.youtube.com/watch?v=Il6zbGuY1Uo


Mennyibe kerül a javíttása ha elviszem szervizbe?

Ha nem egészen az a probléma mint a videóban és ki kell cserélni a jack dugót vagy a speakert, az mennyibe kerülne?



2017. máj. 15. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem igazán érdemes,ezt ad el 15ezer körül hibásan,és vegyél egy hibátlant 35-40 ezerért,tudod az a baj,hogy otthon ezzel nem érdemes barkácsolni,a szervízbe meg elkérik munkadíjként egy hibátlan telefon árát,szóval szerint cseréld ki.
2017. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző kommentelővel egyetértek... hogy inkább újat érdemes venni, minthogy megjavíttatni. Viszont előtte mentsél el mindent róla (képek, videók, névjegyzék, stb)., hogy az új telefonon is rajta legyenek.
2017. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha viszont ugy dontesz ujat veszel akkor az SE-t vegyed mert a hardvere combosabb de a kulleme tiszta 5s!

En igy tennek ha az enyemmel hasonlo tortenne.

2017. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nishant bansal válasza:
Hey good news, i found a webpage from which i get rid out of this type of error issue yesterday, now you can also check this once for getting rid of it completely: www.techinpost.com/iphone-stuck-in-headphone-mode/
2017. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!