Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiano Elegance 5.5 vagy...

Kiano Elegance 5.5 vagy Doogee X6 telefon a jobb?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki mindkettőt?
2017. máj. 16. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Dooge ismertebb típus itthon, ami miatt én azt ajánlanám a kettő közül. Hardverileg nagyon nem különböznek, nézz teszteket róluk további infóért (fényképező, kijelző, összeszerelés).
2017. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz egy telefonra?
2017. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Látom kb. 25 E Ft-ba kerül újonnan a Doogee X6.

Dobj rá inkább pár ezer Ft-ot és rendeld meg a HomTom H17 Pro-t: [link]

Bár ugyanott a HomTom H16 Pro kb. ugyanannyiba kerül.

Márka szempontból egykutya, mert az is Doogee, csak a specifikációja szerint jobb nála.

2017. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Specifikációkat én is tudok olvasni, személyes tapasztalatra lennék kíváncsi.
2017. máj. 16. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Dooge-ról van Mobilaréna teszt, meg fórum is szerintem. Azt érdemes elolvasni. Csak olyan kínai telót vegyél, amit itthon is ismernek fórumon, különben változatos hibákba futhatsz.


Személyes tapasztalatom az, hogy nem érdemes 20-30 ezres telefont venni, de nem ez volt a kérdés.

2017. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy ezek kifutó modell, kb 1,5 évesek. Emiatt mindenképp újabbat néznék. Szvsz az abszolút belépő szint a Xiaomi Redmi 4A.
2017. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!