Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a külömbség a rendes S7...

Mi a külömbség a rendes S7 edge vagy akár az iphone 7 és az S7 klone, iphone klone között?

Figyelt kérdés
Mi a külömbség?, a kinézete is ugyan az a rendesnek mint a klonnak
2017. máj. 16. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A valódi iPhone 7 és Galaxy S7 gördülékenyen csinál mindent, nem akad, gyors, szép a kijelzője, van ujjlenyomatolvasó, jó a kamerája, tud 4K-ban videót rögzíteni, (az S7) kb másfél óra alatt feltölt, és még sorolhatnám. Röviden, mindent jól csinálnak, természetes és gördülékeny érzés velük dolgozni. Ezzel szemben a klónok csak úgy néznek ki mint az eredeti, de olcsó, elavult, rossz minőségű alkatrészekből lett összeszerelve, ami akadozik, csunya a kijelzője, rossz a kamerája, nem vízálló, nincs ujjlenyomatolvasó, a legtöbb szolgáltatás nem működik rajta, megbízhatatlan, a tárhely jó esetben 8GB, és a memória 1GB. Vagy még annyi sem. Lefagy,használhatatlan stb. Egy szóval hulladék, 5000ft-otsem adnék egy klón telefonért. Inkább vennék nyomógombosat.
2017. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy Iphone 4 hamisítványt láttam de az vicces volt minden tekintetben. :D


Leginkább a kijelzője.

2017. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy a klón/replika telefonok ugyanúgy néznek ki, mint az eredetiek, mert arra jók, hogy buliban ezzel csillogj (mintha menő készüléked lenne)... de másra nem.

Amúgy mennyit szánsz rá?

2017. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trevor. ***** válasza:
A kinézeten kívül kb. minden.
2017. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel én autószerelő vagyok így e-képp próbálnék egy hasonlattal állni. :D Képzelj el két Ferrarit. Az egyikben egy eredeti Ferrari motor van a másikban egy Trabant motorja. Kinézetre ugyan az csak az egyikkel 30al tudsz menni a másikkal 300al :D
2017. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!