Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudtok ajánlan...

Milyen telefont tudtok ajánlani? Ami viszonylag olcsó van benn 2GB ram és minimum 12 vagy 8GB belső tárhely.

Figyelt kérdés
Huawei, Prestigio, Samsung, LG, Nokia(Microsoft), ASUS, Lenovo, stb..
2017. máj. 16. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyiért?
2017. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem tudom,hogy pontosan milyen árkategóriában keresel telefont.

Én már lassan egy féléve vásároltam meg egy Huawei P9 Lite-ot és nagyon jól szuperál 2GB RAMmal és 16GB belső tárhellyel,azt tudom ajánlani.

2017. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi Redmi 4A Pro
2017. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg fontos az ára, mert ha több százezreket tudnál rá áldozni, akkor nem írnál ilyen kikötéseket a kérdésedben.

Akkor vagy HomTom H16/H16Pro/H17Pro, vagy ha meg tudod engedni magadnak, akkor inkább azt ajánlom, amit thorekk is: Xiaomi Redmi 4A Pro

2017. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. aug. 5. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:

DMarci:

Nem kell privátot írni, mert azt meg én nem kértem.

Amúgy meg ha ajánlatot akarsz, akkor keress fel egy GSM boltot, vagy egy műszaki áruházat. Ennyi!

2017. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!