Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni?

Milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mivel most ballagom és elég rég óta gyüjtögetem és ahogy számoltam kb 100.000 FT-ért (többért ne) milyen telefont érdemes venni? Sony-t és samsungot ne nagyon.

Illetve ne akadjon be 1-2 apptól. Lehetőleg a kamerája szép fotókat csináljon. Előre is köszi!:)



2017. máj. 17. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Vagy Samsung Galaxy S7 (hogy ezt is ajánljam), vagy Honor 8, de mindkettő 100E Ft felett van.

100E Ft alatt, Apollo X, vagy Mars (a vernee gyártótól):

[link] (a Marsot gondolom nem kell bemutatni).

2017. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Trevor. ***** válasza:
Honor 8
2017. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

100.000 környékén?


Egyértelmű: egy keveset hozzátenni és akkor Iphone SE 16-os.


Ezt venném, olyan 110-120 körül van.

2017. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyébként miért írtad hogy Sony vagy Samsung-ot ne?


Szerintem Apple után azok következnek a toplistán.


pl. Samsung A3 vagy a5 vagy régebbi A7-es lett volna amit az Iphone SE után mondtam volna.

2017. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Vernee gyártót messziről kerüld. OnePlus 3T
2017. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mivel nem jön be a Sony és a Samsung rendszere. Iphone SE-t hol lehet kapni 110E körül? Telenorban akartam vásárolni de ott 140E.
2017. máj. 18. 14:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Media Markt-ban alciós a 16-os olyan 120 körül van, bocs, nem 110.


Vagy plaza-kban az Istyle, ott 119.000 volt a 16-os legutóbb.


De media-ban az új 32-es is akciós, 135.000.

2017. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi,de arra már nem nagyon tudnék gyüjteni. A mostani telefonom már a "halál szélén" van. Nem bírja sokáig. Akku hiba stbstb, de azért köszi! :)
2017. máj. 18. 15:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha az illető indokot is írna, miért rossz a vernee gyártó telefonjai. Komolyan érdekelne.
2017. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


Amúgy is nagyon sokan panaszkodnak a Verneere és sajnos nekem is van negatív tapasztalatom vele.


Az oké, hogy olcsó, meg a hardver is jó az árhoz képest, de az számomra elfogadhatatlan, hogy hívás előtt újra kell indítani, különben magától lerakja. Volt hogy hívás közben kikapcsoltam a képernyőt és össze vissza rezgett, bekapcsolt a képernyő és kiírta hogy hibás ujjlenyomat. Mondom mi a fsz? Aztán olyan is volt hogy zenét akartam hallgatni, és semmi hangot nem adott ki, pörögtek a számok címei és újra kellett indítani. Van amikor random nem érzékel a kijelzője, ilyenkor a hangerő szabályzó gomb után megint jó. A kijelzője az elején nagyon élesnek tűnt, ma már inkább pixelesnek. A kamera autófokusza szar, sajnos a manuális is, képeket nagyon rosszat csinál, de amin a legjobban meglepődtem, hogy még napsütéskor is, tehát az nem tesz jót a képnek ha nagyon süt a nap, a sötétről ne is beszéljünk (és ez még csak a hátlapi). A mobilnet csak újraindítás után működik. A Gorrila Glass 3 üvege úgy karcolódott meg, hogy nem is tudtam róla, igaz nem nagyon látszik, de semmi olyat nem csináltam vele... Az egyik nem is olyan kemény játék meg úgy akadnak, mint a... hú arról inkább ne is beszéljünk.


Szóval szerintem nem éri meg Vernee Thort venni, bátran merek mindenkit lebeszélni róla, szerintem egy rossz döntés lenne.

2017. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!