Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ide belinkelni egy...

Tudnátok ide belinkelni egy olyan, megbízható webáruházat ahol kapható a galaxy s8 snapdragon835 peocessorral?

Figyelt kérdés

Amiket eddig én találtam ott mindenhol az exynos processor van benne, de elméletileg van snapdragonos változat is.

Fontos hogy lehessen utánvéttel fizetni és hogy szállítsanak magyarországi címre.



2017. máj. 17. 18:49
 1/4 Trevor. ***** válasza:
Európába és így Magyarországra is az Exynos SoC-s változat jut. De nem mindegy, melyiket veszed?
2017. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom, de esetleg külföldi webáruház nincsen amiből lehetne rendelni?

Nem lényeges hogy legyen magyar nyelvű menüje.

Azért szeretném a snapdragonossat mert egyrészt stabilabb, másrészt pedig fejlettebb a gyorstöltési technológia benne.

2017. máj. 17. 18:59
 3/4 Trevor. ***** válasza:

Amerikából biztosan lehet rendelni, oda tudtommal a Snapis változat jutott. De a szállítás+ÁFA miatt könnyen lehet, hogy drágábban jönnél ki, mintha itthon vennéd és a garanciáztatás sem biztos, hogy itthon megoldható. Töltés sebességét tekintve lehet, hogy gyorsabb a SD835-ös, de stabilitás szempontjából az lenne a logikusabb, ha az Exynos optimalizáltabb lenne, ha már a Samsung saját fejlesztésű SoC-je. Amúgy ugyanazt tudja mindkettő: https://www.youtube.com/watch?v=2fugGkEIpVk

Webáruháznak talán ottani Amazon, bár nem biztos, hogy szállítanak Magyarországra.

2017. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utánvéttel nem fog neked küldeni senki.
2017. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!