Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felesleges Gmail fiókokat...

Felesleges Gmail fiókokat hogyan lehet törölni androidos mobilról?

Figyelt kérdés

Minden oldalon megnéztem már, de nálam nincs olyan lehetőség, hogy fiók eltávolítása. Amit meg tudok tenni, hogy a szinkronizálást kikapcsolom, de ugyanúgy ott marad az a két másik fiók, ha Gmailbe vagy ha Google Playbe belépek.


Próbáltam a beállításoknál, az fiókoknál és az alkalmazáskezelőben is töröltem az adatokat, de nem történt semmi. Egyedül az az opció van, hogy új/meglévő fiók hozzáadása.


Mit lehetne még kipróbálni? Egy sok éves LG készülék.


2017. máj. 18. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hányas verziójú android? Régebben nem volt benne ilyen funkció. Csak a gyári visszaállítással lehetett törölni, de az mindent mást is töröl.
2017. máj. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem magát a fiókot akarom megszüntetni, csak azt, hogy a mobilon ne legyen regisztrálva három, csak az az egy, amit használok. Eltávolítani akarom a készülék rendszeréből, ha így érthetőbb.
2017. máj. 18. 01:19
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mai, 4.1.2


De tervezem, hogy frissebb oprendszert teszek fel rá, az megoldaná a problémát? Legalább 4 éves a készülék, de még működik rendesen, nem akarom kidobni, mert bár van egy fél éves iPhone 6S-em, vannak dolgok, amihez jobban szeretem ezt használni.

2017. máj. 18. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Belépsz a G-mail menüjébe, majd a beállításokba. Jobbra fenn van a három pont. Ott megnyitod. A többi meg adja magát.
2017. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak ezeket adja ki, pedig elvileg itt fiók eltávolításnak is kellene lennie.


[link]


[link]

2017. máj. 18. 15:00
 7/8 A kérdező kommentje:

Hol van itt három pont?


[link]

2017. máj. 18. 15:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, sikerült. A beállítások, Google fiókok szinkronizálásánál a menü gombbal feljött a fiók törlése lehetőség.
2017. máj. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!