Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond? Honor 8

Mi lehet a gond? Honor 8

Figyelt kérdés
Kaptam születésnapomra egy Honor 8 telefont, amit nagyon szeretek és jól is működik. Azt az egyet nem értem,hogy akárkivel telefonálok, szépen tisztán normálisan hallom. Viszont a barátomat nem, állandoan ezzel volt a baj. Tompan, recsegve vagy ugy hallottam mintha eltakarta volna a száját. Gondoltuk a telefon hibája,ezért vett ő is egy Honor 8at, maximum 1 hete. Ugyan ez a hiba áll fenn, már egyáltalán nem tudunk beszélni. Recseg, elmegy a hang, leteszi a telefont magátol. Mi lehet a gond? Amugy mind a ketten tmobile-sok vagyunk, csak barátomnak van korlátlan csomagja, amivel kedvezményesebben beszél velem.

2017. máj. 18. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is Honor 8-asom van és hibátlanul működik.

"Gondoltuk a telefon hibája,ezért vett ő is egy Honor 8at, maximum 1 hete." Ezért vette? Lennék ilyen gazdag én is...

2017. máj. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért vette, mert nekem is ilyen van és meg tetszett neki. Ő féláron vette aranykártyásként. Igy csak 75ezer volt. Ugy gondolom ennyiert nem veszes az ára. Nekem pedig vállalkozói, ugy alig volt 50 az ára. Nem szivesen adnék 80nál többet egy telefonért, meg nem is szoktam. :)

Akkor vajon mi lehet a hiba? Most le cserélte a fülhallgatóját egy Huawei-re, igy jobban hallom és tisztábban.

Esetleg az lehet baj, hogy jött rá nem rég szoftverfrissités és mikor frissitette neki akkor en felhívtam es kikapcsolt miatta a telo? Ez miatt gondoltam szoftveres hibára.

2017. máj. 18. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!