Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE tulajdonos leszek...

Iphone SE tulajdonos leszek hamarosan. Megbánhatom hogy rendeltem egyet?

Figyelt kérdés

Androidos voltam eddig és abból sem szerettem az újat mindig 2 éves készülékeket vettem. Szinte az első új érintős telefonom lesz megkaptam havi 7500ft-ért 80perc+ 400mb adattal 2 évre. Tudom fizetni azzal nem is lenne gond, csak azt nem tudom mennyivel jobb vagy rosszabb a Huavei T1-821L telefonomnál. Méret nem számít.

Társadalomba való beilleszkedés szempontjából tartottam fontosnak aple terméket választani. Attól félek hogy lassú lesz összeomlik nem futtat amit kell hamar lemerül az akumulátor...stb



2017. máj. 18. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Társadalomba való beilleszkedés szempontjából tartottam fontosnak aple terméket választani"

attól hogy iphonet veszel még ugyanolyan haszontalan tagja maradsz a társadalomnak:(

2017. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó kézülék az SE, szerintem szerethető :) feltéve ha nem a 16GB-osat vetted, miközben gyakran készítesz videójat. Egyébként nem lesz vele gond ;)
2017. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

"Társadalomba való beilleszkedés szempontjából tartottam fontosnak aple terméket választani"


Most vagy én értelmezem ezt rosszul, de szerintem ez valami kegyetlen baromság, elolvasva fájdalmat okoz, komolyan mondom.


Az apple egy nagyon jó telefon, szerintem jelenleg a legjobb, de van egy rakat telefon márka ami szintén nagyon jó, Samsung, akár a Lenovo, én nem törném magam össze hogy Apple telefonom legyen, max ha egy cég tényleg vágja hozzám a fizetésemeléseket.


Na de visszatérve az SE nagyon jó telefon, biztos nem bánod meg olyat vettél.

2017. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

xd Tényleg ezen múlik? Hogy be tudsz illeszkedni?

Amúgy én is kirekesztettett vagyok, mert nem vagyok egy tumbli ájfon aw, de lesz*rom. Ha emiatt lenéznek egyesek, akkor jobb is, hogy azok így viszonyulnak hozzám. Nincs szükségem olyan barátokra, akik csak azért barátaim, mert iP

2017. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Na szóval folytatom i
2017. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kretén...
2017. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Errefele érdekes emberek vannak kezdve magammal. Budapesten senkit nem érdekel milyen telefonod van. Már azon se röhög senki ha a hajléktalannak van iphone telefonja. Erre más a helyzet.
2017. máj. 18. 18:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Miféle környék az, ahol a társadalomba való beilleszkedés elsődleges eszköze egy iPhone? És miféle az, ahol egy SE elég a beilleszkedéshez? :-) Egy iPhone 7s Product Red az már valami. Nagy is, Apple is, és feltűnő is, mert vörös. Ja, és még jó drága is (mondjuk ez utóbbi elég relatív).


No offense, csak elgondolkodtam, majd ironizáltam egy kicsit, sajnos el tudok képzelni (már csak a GYK-n olvasottak alapján is) olyan milliőt, ahol ez bizony többet számít, mint maga az ember. Hogy akarnék-e, tudnék-e benne élni, az egy másik kérdés, már ha van választási lehetőségem (az persze mindig van).


Gondod nem lesz az SE-vel, max. ha nagyon kicsi tárhellyel vásároltad, akkor kell némi kompromisszumot kötni a használatakor, illetve természetesen együtt kell élned egy 4"-es kijelzővel, ha ezt megszokod, nem lesz baj (nekem elég, bár nagyobb sosem volt, így nem tudnám megmondani, hogy mondjuk 4.7"-ről vissza szeretnék-e állni).

2017. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8 colos huawei-em van. 32gb sd +6gb

Amúgy már a haverok másként viszonyulnak hozzám akik tényleg lesz@rták eddig milyen telefonon hívom őket.

Kicsit kedvesebbek pedig 5db mobiltelefonom van nekik szinte egy egy és egyiküké sem androidos.

Van 3 colos kijelzőjű telefonom és 4-es is és elégedett vagyok. Bár egyes dolgokat jobb 8 collal csinálni a megrágott alma a hátoldalán egyiknek sincs.

Régen úgy hívtam azt az embert akinek iphone készüléke volt hogy: Ájfonos köcsög. Bellül a lelkemben érzem hogy szeretni fogom az iphone által nyújtott helyzetet. De mint telefon félek hogy csődöt mond. Egy iphone 2-3-nak is örültem volna de az SE a csúcs.

2017. máj. 19. 12:37
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Az iPhone rendszere (iOS) az egyik legstabilabb, úgyhogy nem fog összeomlani. A kompabilitás megvan, a telefon rendszere gyors, de az akku az tényleg gyorsan lemerül. Sokkal jobb áron, használtan megkapod ugyan azt a telefont iPhone 5S néven. Én csak ajánlottam.
2017. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!