Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG telefonom egyfolytában ki...

LG telefonom egyfolytában ki bekapcsol, van bármilyen javítási mód vagy kuka?

Figyelt kérdés
A hiba olyan, mintha folyamatosan benyomva tartanám a bekapcsológombját, még be sem tölt teljesen, máris kikapcsol és újra be. Próbáltam már totál lemeríteni, de amint visszateszem töltőre újrakezdi, hagytam töltőn egész éjjel, de reggelre sem lett jobb a helyzet. Így még gyárira sem tudom visszatolni, hisz a menüig sem jut el. Valakinek ötlete? Vagy kuka?

2017. máj. 18. 14:00
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

Bootloop.

Ezt csinálta a G4-em is, állítólag szériahiba, alaplapon száll el valami boot-területi memória, nekem garanciában cserélték a telót.

2017. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hip-hip hurrá.. még jó, hogy alig 5 vagy 6 éves telefon.. akkor kuka.. :( Még jó, hogy semmi extra fontos nem volt rajta. Megy a zöld kéz!
2017. máj. 18. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy a bekapcsoló gomb szorul? Egy havernak volt ilyen probléma, szinte új telefonnál .
2017. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
LG egy szar. Én most cserélem le. 1-2 év és alaplap tönkre megy. Szarul forrasztották össze és a melegedéstől az alkatrészek eltávolodnak a nyáktól.
2017. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Lg szar???

Lehet,de nem robban mint a Samu vagy az Iphone....

Tvkben pedig messze piacvezetök...

2017. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
Ezt az LG xar állítást minden gyártóval el lehet mondani, mert minden gyártónak volt már, van szériahibás darabja.
2017. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
100%

Bootloop. A G4 egyes sorozatainál szériahiba, ezeket az LG garanciában cseréli, függetlenül attól él-e még a garancia.

Amennyiben nem erről van szó, akkor az esetek nagy részében a cache és a Dalvik/ART cache törlése segíteni szokott. Ha ez nem használ vagy nincs recoveryd, akkor full wipe/factory reset/hard reset/gyári visszaállítás (ki melyik néven ismeri). Vagy a legdurvább módszer a teljes újratelepítés. Ha szoftveres a gond (az esetek nagy részében az), akkor ezután rendbe jön.

2017. máj. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!