Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csak laptoppal lehet...

Miért csak laptoppal lehet tölteni a telefonomat? (Samsung Galaxy A5 (2016) )

Figyelt kérdés
A telefonom tegnap volt utoljára feltöltve gyorstöltővel, eddig semmi probléma nem volt vele. Ma este odatettem tölteni, de nem töltődött. Próbáltam több adapterrel, több kábellel, de nem ment, viszont ha a laptophoz csatlakoztatom, töltődik. Mi lehet a probléma? Eddig nem volt baj vele, nem lassult, nem fagyott le, a töltéssel se volt baj, egyik napról a másikra romlott el, egyszerűen nem érzékeli a töltőt. Kevesebb, mint egy éve van meg a telefon.

2017. máj. 22. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá garancia, csak simán cseréltesd le.
2017. máj. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most nem értem, a töltő nem lehet rossz?
2017. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, több töltőt is kipróbáltam.
2017. máj. 22. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
A konnektorba nincs áram.
2017. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De igen, többel is próbálkoztam és a laptopot töltötte. Az is oda volt bedugva.
2017. máj. 22. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdekes..

Nekem ugyanennél a telónál az adatátvitel nem működik

Bedugom a gépbe és egyszerűen csak elkezd tölteni...semmi egyéb reakció. Valamint ha konnektorból töltöm nem gyorstöltést hanem csak töltést ír ki

Gyári adapter, kábel

2017. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem régi telefonom van, így lehet már idejét múlt infó, de telefonon engedélyeznem kell a szinkronizálást. Ezt követően megy a fájlátvitel gépen.
2017. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szinkronizálás a google fiókra vonatkozik asszem
2017. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!