Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért foglal ilyen sok helyet...

Miért foglal ilyen sok helyet IPhoneon a "dokumentumok és adatok"?

Figyelt kérdés
4,70 gigát vesz el, és konkrétan nem tudom, hogy mi az. Maga az operációs rendszer fontos dolgai, vagy mi? Jó lenne picit visszavenni belőle.

2017. máj. 22. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek az alkalmazásoknak különböző cache-elt adatai amik általában teljesen feleslegesek és csak gyűlnek. Persze ebbe beletartozik a hasznos adait is, például játékmentések. Én jelenleg csak a Battery Doctor-os rejtett funkcióval való tisztítást és egy másik, egy a szabad helynél nagyobb alkalmazás letöltésekor a rendszer saját maga is megteszi. Persze ezek tudják mi törölhető és mi nem.
2017. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így utólag a 3. mondat kicsit kacifántos, kimaradt hogy ismerem. De remélem érthető :)
2017. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megtaláltam az alkalmazást és jónak tűnik, otthon le is töltöm! :)
2017. máj. 31. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!