Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Telenor...

Mi a véleményetek a Telenor új "Hello Data" korlátlan mobilinternetéről?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom Telekomos vagyok, de az elmúlt időszakban hozott olyat lépéseket amik nem igazán tetszettek, lassan tényleg csak a lehúzás megy.... Most szerintem nagyot húzott a Telenor, erősen elgondolkodtam a dolgon, főleg h hűségidő nélküli. Várható szerintetek hogy előhúz valamit a Telekom vagy erőlteti tovább ezt a "Miattad miattam" dolgot?

2017. máj. 22. 19:32
 1/5 szántóvető ***** válasza:
én is elgondolkodtam rajta.kíváncsi vagyok milyen korlátozások vannak a netes adatforgalomra,majd ha lesz rá lehetőségem bemegyek és megtudakolom tőlük.
2017. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Korlátozás nincs. Hűség nincs. Egy negatívum van.. Ha telót akarsz venni, arra nincs olyan mértékű ártámogatás,mint a hűséges csomagoknál. Telenoros dolgozó vagyok.
2017. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trevor. ***** válasza:
59%
Nekem tetszik, ha valaki nem szokott sokat telefonálni és sms-t küldeni, de ellenben sokat netezik, annak ideális a 6K-s alapcsomag korlátlan nettel. Az mondjuk jó kérdés, hogy miért kellett ennyit várni a korlátlan, belassítás nélküli netre, de végre van ilyen csomag is.
2017. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Nagyon lassú a net, szerintem bevan lassitva vagy nem tudom. A vodás net gyorsabb.
2017. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem bevàllt sokkal gyorabb mint a voda és tényleg korlàtlan a telenor
2017. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!