Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Smart Mini 7- ről...

Vodafone Smart Mini 7- ről vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni a telefonom, mert állandóan merül, nem túl jó az akksi és a töltőkábel is olyan, mintha tönkrement volna, kifejezetten be kell lőni egy pózba, hogy töltsön :(. Nagyon sajnálom amúgy, mert régóta használom a mostani telefont, eszembe sem jutna cserélni, ha nem lenne ez a probléma.

Így arra jutottam, egyszerűbb egy teljesen új készüléket venni kompletten.

A címben említett készülékre gondoltam.

Nem akarok rajta semmi extrát csinálni.. max néha netezni, zenét hallgatni (nem létfontosság és nem állandó jelleggel egyiket sem), igazából főleg viberezni kéne. Amúgysem vagyok ilyen telefonfanatikus, szóval nem arra kéne, hogy egész nap nyomogassam, játékokat töltsek le rá stb.

Emellet fontos, hogy most perpill nincs keretem 20-30 ezerért telefont venni.

Mit gondoltok,megéri így ez a készülék?



2017. máj. 23. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Messze kerülném a nem kártyafüggetlen telefonokat (egyszerűen nem éri meg).

HWSW cikkben olvashatsz az említett telefonról is:

[link]

Más választás, ha innen rendelsz HomTom H17 Pro-t és beleteszel bármilyen szolgáltató SIM kártyáját:

[link]

Teszt, illetve felhasználói visszajelzések (a hozzászólások között):

[link]

Ha már 30E Ft alatt szeretnél venni egy okostelefont, akkor a kínai márkák jöhetnek szóba.

2017. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most amúgy egy Xiaomi Redmi 1s-m van.

Köszi! Ez nem tűnik rossznak...

2017. máj. 23. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra amire irod hogy kell ez is jó.

[link]

De itt is találsz HOMTOM-ot.

2017. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!