Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom a már letöltött...

Hogy tudom a már letöltött zenéim iPhone készülékekre másolni?

Figyelt kérdés
Van valami iTunes a gépen de bonyolultabb a Nokia suite, huawei sync, vagy PDA hálózatba kötésénél. Még ez előtt nem használtam apple-t

2017. máj. 24. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos iphone-nál ilyen.


Csak Itunes-szak tudsz mp3-at másolni Iphone-ra, máshogy nem megy.


Azt hiszem ebben jobb az android, ott pl. sd kártyára simán csak áthúzod az mp3-at windows intézővel azt csá.


Iphone-nál ezt nem tudod.

2017. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A fájlok manuális átmásolása a készülékre


Csatlakoztassa a készüléket a számítógéphez.

Nyissa meg az iTunes alkalmazást. Győződjön meg arról, hogy a legújabb verziójával rendelkezik.

Az iTunes-könyvtárban jelölje ki azokat a tartalmakat, amelyeket a készülékre szeretne másolni.

Keresse meg készülékét a bal oldali oldalsávban, majd húzza a tartalmat iPhone, iPad vagy iPod készülékére.


Ha iPhone készüléket használ, csak egy iTunes-könyvtárból adhat hozzá zenéket és videókat.


Ha iPad vagy iPod készüléket használ, több iTunes-könyvtárból is hozzáadhat zenéket, videókat viszont csak egy iTunes-könyvtárból.

Ha nem tudja manuálisan átmásolni a tartalmakat a készülékről, vagy nem tudja róla eltávolítani őket


Ellenőrizze, hogy a „Zene és videó kezelése kézzel” jelölőnégyzet be van-e jelölve:


Csatlakoztassa a készüléket a számítógéphez.

Nyissa meg az iTunes alkalmazást. Győződjön meg arról, hogy a legújabb verziójával rendelkezik.

Keresse meg a készüléket, majd kattintson rá.


Kattintson a bal oldali sávon található Összegzés elemre.

Görgessen az Opciók szakaszhoz.

Kattintson a „Zene és videó kezelése kézzel” jelölőnégyzetre.

Kattintson az Alkalmazás gombra.


Előfordulhat, hogy megjelenik egy üzenet, amely szerint a rendszer egy másik könyvtárral szinkronizálja a készüléket. Erre akkor kerülhet sor, ha korábban egy másik számítógép segítségével szinkronizálta készülékét – az iTunes csak akkor tudja végrehajtani a szinkronizálást, ha először törli és lecseréli az összes iTunes-tartalmat a készüléken.


Bővebben: [link]

2017. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszön a segítséget like érte. De a kérdés kiírása után 1 perccel már rájöttem. Kétségbe estem és elhamarkodottan döntöttem.
2017. máj. 24. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!