Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 felső hangszóró...

OliverP.S kérdése:

Iphone 7 felső hangszóró probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár napja vettem észre hogy a felső, fülnél lévő hangszóró teljesen behalkult, alig szól. Olyan mintha nem is lenne már stereo hangzása a telefonnak. Lehetséges az hogy minimális víz csinàlta ezt?

Nincsen rajta tok, nem fedi semilyen fólia. A hangszóró tiszta.

Ötletek?



2017. máj. 26. 02:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, az IPhone 7 vízálló attól nem lehet baja...esetleg csak ha replica lenne. De azt már biztosan észrevetted volna.

Amúgy meg tégy egy próbát a beállítások menüben. De az is lehet hogy a csendetés, némítas gomb ki van kapcsolva. Vagy próbáld meg a legújabb IOS verziót letölteni. Ha ez sem, akkor vidd vissza ahol vetted, hátha tudnak rajta segíteni...sok sikert :)

2017. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az apple hivatalos oldalán rendeltem meg még tavaly, kétlem hogy replica lenne de köszönöm a válaszod, mindent feltúrtam màr a beállitásokba, reseteltem is de semmi :/
2017. máj. 26. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!