Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

8 éve használom ősrégi Nokia telefonomat, de végelgyengülésben elhunyt. Már lassan telefonálni sem tudok vele. Okostelefonom még nem volt, de szeretnék most venni egyet, de egyáltalán nem vagyok képben, hogy milyen telefonok vannak, ezért elkélne a segítség.

Pár hete nézegetek teszteket, és a Honor 8-at néztem ki.


Szempontjaim:

- nagyon jó képeket lehessen vele készíteni

- lehetőleg legyen szép a design, legyen könnyű és kicsi a készülék (itt egy negatív pont a Honor 8-nak)

- iPhone-t nem szeretnék

- legyen időtálló, évekig szeretném használni, természetesen úgy, hogy vigyázok rá, nem pakolom tele appokkal és nem netezek rajta napi szinten

- futáshoz szeretném használni zenehallgatásra


Ami nem fontos:

- egyáltalán nem érdekel, mennyire "menő"

- nem fontos a hatalmas tárhely

- nem fogok rajta rendszeresen netezni, youtube-ozni... stb.


Van még esetleg olyan készülék, amit tudnátok ajánlani, hogy ránézzek?


25/L



2017. máj. 26. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyit szánsz rá?

-p10 olyan 150 körül van, elég nőiesre sikeredett véleményem szerint, de elég kicsi maradt, uh hordozni, akár futáshoz is teljesen korrekt, dupla hátsó kamerával meg teljesen korrekt képeket lehet készíteni.

-szintén huawei a nova, az olyan 100 körül mozog, elvileg kifejezetten nőknek van tervezve, szintén kisebb kijelző, de igaz az árának megfelelően már nem egy csúcskategóriás a kamerája.

Ezalatt árban Sony-k vannak, van akinek semmi baja vele, van aki meg szídja őket , de dizájnosak és sokat adnak a kamerára (Compact szériát nézegesd)

2017. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi, ezt kihagytam hogy kb. 100-120e-t szánnék rá.
2017. máj. 26. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Nexus 5X vagy Nexus 6P -t tudom ajánlani. Ugyanaz a kamera van bennük, szóval kb hasonló képet tudsz velük készíteni.


Tiszta, friss android van rajtuk mindig mivel a google referenciatelefonjai.


A nexus 6p hardveresen valamivel jobb mint az 5x, de szerintem amire te használnád arra bőven megfelelne az 5X is és még spórolhatsz is ha azt választod 82-85 ezer ft ból kijössz. Van fehér verziója is, ami talán kicsit nőiesebb szín, bár ez nem tudom, hogy nálad mennyire szempont.

Szerintem dizájnosan néz ki, a kamerája gyönyörű képeket csinál.


Itt egy példa videó, amit Nexus 5X el csináltak:


https://www.youtube.com/watch?v=BEWUPYELtYs


Szerintem gyönyörű, nekem is ilyen készülékem van több mint 1 éve, nagyon meg vagyok vele elégedve.


Arra még számíthatsz, hogy frissülni fog a jövőben, ami azért nekem elég fontos szempont volt a választásnál.


A Nexus 6P sem rossz készülék, de szerintem nem tud annyival többet mint amennyivel többe kerül a Nexus 5x nél.


Azt ajánlom, hogy legalább 32gb -s verziót vásárolj, mert a nagy felbontású videók elég sok tárhelyet elfoglalnak.

2017. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Huawei p8 mate, p9 mate ha jó képeket akarsz.

A Xiaomik jók csak az összes magyar forgalmazója töketlen. Ezért nem tudom, h ajánlanám-e

Az enyémet 3 hónapig szerelték egy piti hibával pedig 5 munkanapra ígérték.

Persze hogy még nekik ált feljebb.

2017. máj. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem maradj a nokianal az a legjobb
2017. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!