Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s7-s gyári visszaállítás?

Samsung s7-s gyári visszaállítás?

Figyelt kérdés
Vettem egy licitálos oldalon egy használt Samsung Galaxy s7-t. Mikor megjött a telefon akkor vissza akartam állítani a gyári beállítást, mert láttam hogy benne nagyot mindent a telefonban. Csak hogy a problémám ott kezdődik, hogy nem engedi vissza állítani mert kér egy jelszót a fiókhoz. Amit ugyebár nem tudok, írtam az illetőnek akitől vettem, de válaszra nem méltatott. Nem-e tudja valaki, hogy esetleg én itthon valahogy nem-e tudnám a jelszó nélkül vissza állítani a gyárira vagy valahol ezt vissza tudják nekem állítani?

2017. máj. 26. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez megoldja a problémádat. Bízok benne, hogy tényleg igazat mondasz, és nem loptad...


Egyébként felelőtlenség látatlanban minden további nélkül megrendelni megbízhatatlan (nem ismert) személytől egy ilyen drága telefont. Ilyet többet ne, máskor személyesen.


És ha lopott, le is tilthatják a készüléket, vagy még te is bajba keveredhetsz miatta. Ha az előző "tulaj" nem akar kapcsolatba lépni veled, az szerintem bűzlik.

2017. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szabad kérdezni, mennyit fizettél a telóért?
2017. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát remélem nem lopott. 80 ezret fizettem érte mert több helyen is meg van törve de a használatát nem befolyásolja.

Öcsémnek rendeltem ajándèkba. Újjat nem kap egyet már össze tört.

2017. máj. 27. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Factory reset ha nincs jobban levédve.
2017. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha be van kapcsolva az FRP lock , akkor a tulajdonos e-mail címe fog kelleni. Amennyiben ez nincs meg akkor GSM szerviz.
2017. jún. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!