Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon ciki, ha nekem 14...

Nagyon ciki, ha nekem 14 évesen, csak egy Samsung Galaxy S3 mini-m van?

Figyelt kérdés

2017. máj. 27. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

És? Semmivel sem tud kevesebbet, mint új korában.

Nem ciki.

Az a ciki, hogy már ennyi idős korodban is megfertőzött a konzumidióta fogyasztói társadalom: Valami nem addig jó, ameddig működik, hanem addig, ameddig ki nem jön belőle egy újabb változat. Így lesz évről évre az épp aktuális idióta fantázianevű hatóanyagot tartalmazó intelligens mosószerből egy év alatt "elavult hagyományos mosószer", és még sorolhatnám.

A telefon nem avult el, és nincs is szükséged jobbra. Csak megetették veled a mesét, hogy alacsonyabbrendű ember vagy, ha nem a legújabb telefonod van.

2017. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem olcsó, de egyben szuper kínai nevenincs telefonom van.

Számomra tökéletes, mert szinte fagyásmentes. Netezni, telefonálni bőven jó.


Én kifejezetten kerülöm a drága telefonokat, mert szerintem ár/teljesítmény-érték arányban a kínai mobilokat nem fogják már sohasem utolérni a nagynevű gyártók.

2017. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
és akkor mivan nekem s2,de amikor a h*lyegyerek elővette az iphone 5s-t,és elindítottuk egyszerre a gta san andreast akkor az s2 győzött és az iphonos gyereken röhögött mindenki.
2017. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

En megertem a kerdezot.mar a 10 eves,4.es fiam osztalyaban is megy a rivalizalas,hogy kinek milyen telefonja van.

Akinek regi fajta butafonja van,az szinte ki van rekesztve a szunetekben.

Akinek meg regebbi,lassabb okostelefonja azt kirohogik,hogy az ove meg tolti azt,ami a masiken mar reg elindult.

Emiatt az iskolak a felelosek,egyaltalan nem engednem iskolaban telefonozni a gyerekeket.vigyek magukkal,de kapcsoljak ki,tegyek egy dobozba amit a tanar elrak.vagy hasonlo.

A mai gyerekek/fiatalok iszonyu kegyetlenek.

Kerdezo,probalj meg ezen nem ragodni.

Hidd el,par ev mulva baromira teszel ra magasrol,hogx ki mit gondol a telefonodrol.

2017. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Hello ha ez megnyugtat nekem is egy s3minim volt...nem piszkaltak erte csak en nagyon kicsinek ereztem magam a tobbiek elott vele,mert hogy mindenkinek jobb volt(de ez persze nem volt igaz mert nem a nagysag szamit) most vegre megkaptam az s5 met aminek nagyon orulok...rogos ut vezetett idaig es en is rosszul ereztem magam miatta de mostmar rejottem ,hogy nem kellett volna mert azzal ,hogy uj telefont kaptam semmiben nem változtam a masok szemeben...max a felszines baratsagokat mozgatta meg akiknek csak a kulso szamit....de tudd soha nem a telefon ruha v kiegeszitok szamitanak hanem az hogy ,hogy viselketsz es milyen vagy...nem a telefon teszi az embert

u.i. egyepkent soknak van s3 minije en legalabb 3 mat ismerek

2017. jún. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!