Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan bővítsem a telefonom...

Hogyan bővítsem a telefonom tárhelyét SD kártya nélkül?

Figyelt kérdés
A telefonomba nem lehet be pattintani az SD kártyát mert valami elmozdult a bemenetbe. Ahhoz hogy megjavítsák az egész panelt le kellene cserélni ami nem kis pénz. A kérdésem az lenne hogy lehet e SD kártya nélkül a telefonom bővíteni? Sony Xperia z3 compact készülékről van szó. Ha lehet akkor hogyan és kivel érdemes megcsináltatni?

2017. máj. 27. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá egy pendriveot meg egy átalakítót
2017. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És akkor majd pl. videózásnál ott fityeg a pendrive? :D
2017. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
felpakolhatsz felhőbe 1-2 dolgot, de oda videózni pl nem fogsz tudni, nem elég a sebesség
2017. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leejtetted? Vagy mi történt vele, hogy az SD kártyát nem lehet beletenni?
2017. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:

"A kérdésem az lenne hogy lehet e SD kártya nélkül a telefonom bővíteni?"


Persze mindig van egy "B" terv, mindenre van megoldás.

De mindennek van következménye is, tehát kompromisszumot kell kötni.

Itt a kompromisszum itt az hogy törölsz dolgokat, így "bővíted" a szabad tárhelyet.

2017. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ejtettem le tehát nem értem én se hogy miért pattan ki belőle a kártya.. Egy karc nincs a telon ezert is sajnalnam a panel cserére annyi pénzt kiadni:/
2017. máj. 28. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!