Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Prestigio, miért van ez vele?

Prestigio, miért van ez vele?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve is ugyanez volt. Először csak egy csomó hirdetést hozott be így magától a telefonon, még ha nem is léptem be semmibe. Ezután teljesen elromlott, mikor be akartam írni a jelszót, csak hang alapu jelszót fogadott el. Szóval nem volt billentyűzet, viszont beszélni megint csak nem lehetett vele.

Elvittük szerelőhöz, azt mondta szoftverhibás, viszont megjavította és teljesen jó volt.

Most ismét kezdi behozni ezeket a hirdetéseket, magától letölt dolgokat.

Mitől lehet ez?

Esetleg szerelő nélkül is meg lehet oldani,hogy máskor se legyen ilyen?

(nem dolgozik túl drágán, de azért mégis jobb lenne így.)


Prestigio, mindjárt leírom a teljes típusát.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 28. 09:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Prestigio multiphone duo wh 5455
2017. máj. 28. 09:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Frissitéseket engeded neki?
2017. máj. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezt hol lehet megnézni/megtalálni a telefonon?
2017. máj. 28. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj be a Play áruházba, húzd el jobbra és a Saját alkalmazások és játékokra katt.
2017. máj. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ha beírtam, csak akkor találtam meg. Két ikon van, a megnyitás és a frissítés, alatta, hogy ez hirdetéseket tartalmaz. Zöld pipa van rajta, hogyan csináljam meg, hogy ne engedélyezze?
2017. máj. 29. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Frissitsd.
2017. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Prestigio egy iszonyatosan gagyi márka.Nekem 2 évig az volt(természetesen bekrepált) és tapasztalatból mondom.
2017. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!