Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok tenni, ha a telefono...

Mit tudok tenni, ha a telefonom (Samsung galaxy ace 4) lefagy amint bedugom a fülhallgatóm?

Figyelt kérdés

Amint bedugom a fülest a telefon lefagy, majd kb. 1-1,5 perv mulva ujrainditja magát. Nem segitett a gyáru beállitások visszaállìtása sem.

Próbáltam ugy bekapcsolni, hogy be van dugva a füles, de nem segitett. El se indult a telefon.


Kipróbáltam másik füleseket a telefonommal, nem lépett fel náluk ilyen probléma. A füles pedig működik másik telefonokkal. Azért nem értem mi lehet a baja, mert egy 2 hete még gond nélkül tudtam használni.


2017. máj. 29. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha más fülessel jó, akkor használj más fülest és meg van oldva a problémád.
2017. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lehet, de nemigen van pénzem új fülesre, meg ha meg lehet oldani nem is akarok újat venni, mivel alig 2-3 hónapja vettem...
2017. máj. 30. 06:32
 3/3 anonim ***** válasza:

300ft-ért veszel fülest (anonim gamer nevű youtuber csinált egy tesztet, hogy melyik olcsó füles a legjobb. A tesztjében volt egy 300ft-os, ami nem csak a többi olcsó fülest alázta le, de még a drágább fülesek szintjén is felülemelkedett. Keress rá youtuben, még a linket is megtalálod, hol rendelheted meg). 3000-ért meg már teljesen jót találsz. Vannak dolgok, amik arra vannak, hogy használjuk, és ha elromolnak, nen érdemes velük bajlódni, egyszerűbb cserélni.


Ha valami orvosi diagnózist szeretnél, hát megpróbálom. Zárlatos lehet a fülesed.


Elromlott a jack csatlakozód a telefonon.


Letörött róla egy ráforrasztott kábel.


Simán csak rosszul gugod be, és nem azok a pólusok érintkeznek egymással, amiknek kellene.


Más nem jut eszembe. Mindenesetre ha a fülesem bedugáskor leállítaná, vagy újraindítaná a telefonom, más fülessel viszont menne, az első dolgom lenne, hogy kivágjam a kukába azt a rossz fülhallgatót. Nem ér nekem annyit az a 3000ft spórolás, hogy még a telefonom is tönkrevágjam ilyen hülyeség miatt.


De nyugodtan spórolj, zsugoriskodj...

2017. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!