Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapom meg a vodafone...

Miért nem kapom meg a vodafone-tól a netet?

Figyelt kérdés

Kaptam egy üzenetet, hogy 50%-a az 1 gb net ára, azaz 700 forint, elküldtem a válasz sms-t egy 'ok'-ot, eltelt bőven egy nap, és nem kaptam visszaigazoló sms-t, és a vodafone oldalán is az 500 megát írja csak.

Más járt így? Mi lehet ez? Pénzt sem vette le természetesen


2017. máj. 30. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Pubi, biztos az volt a rendelés jelszava, hogy ok?
2017. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a vodafone azt kérte, hogy 'egy bármilyen válaszüzenetet ' küldjek vissza, ezért a bármilyen miatt én azt küldtem vissza, hogy ok.
2017. máj. 30. 16:32
 3/7 A kérdező kommentje:

Múltkor ilyet heti 100 mega netet 99ft-ért, annál is okot küldtem 10 percen belül kaptam a választ , hogy aktiválták .

Ezt valamiért tegnap reggel óta próbálom, de nem küldenek aktiváló sms-t, holnap éjfélig lehet megrendelni, tehát az időből sem csúsztam ki

2017. máj. 30. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel az ügyfélszólgálatot.
2017. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyenkor szerintem már késő van, csak holnap tudnám beiktatni .
2017. máj. 30. 17:39
 6/7 A kérdező kommentje:
felhívtam a számot, amire küldöm vissza az sms-t, és bead egy ilyen szöveget, hogy nincs hozzárendelve, a szolgáltatóhoz, vagy valami hasonló, kezdtem azt hinni kamu a dolog, de van ilyen oldal ahol erről írnak ...:/
2017. máj. 30. 17:44
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Tehát ez létező dolog elvileg.

2017. máj. 30. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!