Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 4 telefon...

Xiaomi Redmi Note 4 telefon hogy lehet felbontást változtatni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Kicsereled a kijelzőt
2017. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Előző jól mondja....Amúgy, neked nem jó a full HD vagy mi?
2017. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megnyitottam vele egy full hd képet és tudtam rajta még nagyítani ami ugye azt jelent h nem full hd-ban jeleníti meg.
2017. máj. 30. 21:50
 4/11 ThodEE GoD ***** válasza:
57%
2017. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Számold le a pixeleket, szerintem megvan mind.
2017. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez az. Toljátok csak a trollsagokat, megy az instant mínusz. 😂
2017. máj. 30. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Full hd a kijelzőjének a felbontása és nem lehet megváltoztatni.

A képekbe bele lehet nagyítani. Szerintem annak egyértelműnek kell lennie hogy miért. (pl hogy el tudd olvasni a messziről fotózott táblát)

2017. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ThodEE GoD ***** válasza:
71%

Jöhet is nyugodtan a minusz senkit nem zavar, ez meg mehet a humor témába.


Szóval digitálisan mindenbe bele lehet nagyítani, ha 320*240es a kép abba is bele lehet annyira nagyítani hogy kitöltse az 1920*1080at csak már recés lesz a kép, szóval ez nem indok amit te mondasz szóval ha nem csak viccelsz velünk akkor gondolkodj el a kiosztott minuszokon hogy ki a szemét ;)

2017. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm 7-es, ment a zöld.


El gondolkoztam és rájöttem, hogy jogos, mivel a hozzá nem értésem nem ok arra, hogy vicc tárgyává tegyétek. 7-es válaszolonak nem esett nehezére mellőzni a bunkó stílust. Nektek miért nem ment?

2017. máj. 30. 23:28
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Elég rizikós a módszer, de beválik, töröld le a kijelződ üvegét egy nedves ronggyal, majd 20 mp-ig nyomd meg a kikapcsgombot és a halkítót (egyszerre), ha ez megvan, megfog jelenni egy kis ablak, ahol belehet állítani a felbontást (QHD, HD, HD+, FUL HD) és ott tetszés szerint kiválaszthatod. De fontos hogy mikor ezt csinálod akkor a telefonod legyen 100%-ra töltve, és legyen tiszta az üveg, mert hanem nem tudnak összenőni a pixelmolekulák a kijelzőben a kellő számra, jó ha közben kicsit susoktatsz, mert akkor gyorsabban egyesülnek a pixelmolekulák a kívánt formulába.


Sok sikert!

2017. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!