Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy adjam el a telefonom ha...

Hogy adjam el a telefonom ha nincs róla papírom, hogy mikor vettem meddig garanciás stb?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 06:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nekem nincs netes fiókom.
2017. máj. 31. 12:29
 12/20 A kérdező kommentje:
És egy db papírt nem nyomtattak. Kérdeztem mi van a garanciával, azt mondták ott van a gépben.
2017. máj. 31. 12:35
 13/20 Wadmalac ***** válasza:
100%

"És egy db papírt nem nyomtattak. Kérdeztem mi van a garanciával, azt mondták ott van a gépben."

Figyelj, miért nem mondod meg nekik simán, hogy készülék-eladás lesz, ezért kellenek az adatok, tulajdonos-változás miatt?

Vagy még nem járt le a részleted?

Mert akkor legálisan nem is adhatod el.

2017. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Netes fiók? Egy email cím! Adtál egy email címet a telefon vásárlásakor, arra valószínűleg elküldtek mindent. Ha nem akkor meg menj be, azonosítod magad egy személyi igazolvánnyal és elvileg nekik meg kéne hogy legyen... Bár lehet egy szerződésszám se árt (ha előfizetéses).
2017. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha minden kötél szakad szerintem a Józsefvárosi piacon papír nélkül is megveszik tőled :D
2017. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Wadmalac ***** válasza:

Amikor a telefonomat bevittem garanciális javításra a T-mobile-hoz, csak a telefonszámomat kérték meg személyes adataimat egyeztettük.

Szóval az igaz, hogy a rendszerükben minden ott van.

És gondolom, egy legális adásvétel esetén a rendszerükben át is tudnák vezetni a telót az új tulajra.

Akkor nem kell papír, csak séta a vevővel egy T-mobile fiókba.

De én azért ennek először minimum az ügyfélszolgálaton utánakérdeznék. Mert az pl. ezért van.

És hitelesebb forrás, mint mi itt GYK-n.

2017. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A Telekom már évek óta nem nyomtat ki semmi ilyet. A szerződést is tableten kell aláírni.

Kb 2 perc regisztrálni az online felületre, ahol megtalálod az összes szerződésed, számlát, és jótállási jegyet is.

2017. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Regisztráltam, nincs ott semmi.
2017. máj. 31. 20:01
 19/20 A kérdező kommentje:
Be kell írni valamit?
2017. máj. 31. 20:10
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha Telekom fiókot regisztráltál, akkor hozzá kell adni az előfizetésedet. Ehhez kell a telefonszám, meg az 5 számjegyű jelszavad, amit szerződéskötéskor adtál meg.
2017. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!