Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 6S vagy 7 éri...

Apple iPhone 6S vagy 7 éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Apple-s vagyok.Csak iPhonéban gondolkodok.
2017. máj. 31. 21:25
 1/2 anonim válasza:
Én is ezen agyalok :D Én hetest akarom, mégis az újabb :)
2017. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Én 7-et vettem 6s után, mondom a tapasztalatokat.

Virtuális gomb nagyon baba, külső dizájn sokkal sokkal jobb, a kijelző talán a 6s nél minth aegy nagyon picivel jobb lenne, viszont a színek meg a 7 nél élesebbek.

Cseppmentes, az aksi 2x annyit bír kb mint a 6s.

Én szinkronban használom mind2-t és ami a legjobban tetszik az az hogy sokkal többet bír egy töltéssel, viszont sajnos néha melegszik, ami nem baj, többet mint a 6s.

Jack csatlakozó néha szarul jön ki h nincs, bár a mai modern autókban a Bluetooth audio meg is oldja ezt a problémát.


Én alapvetően ezek miatt a 7 re szavazok, tekintettel arra is, hogy tovább lesz támogatottsága, bár ha rám hallgatsz megvárod a 7s-t, októberben jön. (elvileg)

2017. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!