Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p10, mate 9 vagy Samu...

Huawei p10, mate 9 vagy Samu galaxy s7 edge?

Figyelt kérdés

A két Huawei között nem sok különbséget látok,szerintetek?

Illetve melyik készít szebb fotókat? Állítólag az s7 edge 1 pontal többet kapott mint a p10 a kamerájára.Továbbá nem kevés a Samuba a 32 gb tárhely? Kevésnek tűnik,memória kártyát meg nem szeretnék használni mert rendkívül lassítja a készüléket.Előre is köszönöm a választ,esetleg ha valakinek van ebben az árkategóriában (100-150k) más jó telefon tippje azt szívesen meghallgatom.Köszi:)



2017. jún. 1. 04:49
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
A Mate 9-et javaslom neked.
2017. jún. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Nekem Mate 9 van, pár napja vettem a Telekomtól. Én elégedett vagyok eddig vele, most kezdem kiismerni, hogy mennyi funkciója van. Én azért választottam, mert dual Sim-es és 64 gb belső memóriával rendelkezik. A fényképek nagyon jó, főleg a színek tetszenek, hogy teljesen valósághűek. Egyedül az akkumulátor idejével nem vagyok megelégedve, azt írták a tesztekben, de nálam valahogy ez nem így van:) Egyébként masszív készülék, nekem nagyon tetszik ez a nagy tepsi képernyő.

Egyik ismerősömnek Samsung S8 van, az sem készít szebb képeket. Az S7 edge pedig törékeny...

2017. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Wadmalac ***** válasza:
43%

Mate 9 a P10-nél meg S7-nél kicsit jobb szerintem, a P10+ esélyesebb konkurenciának.

Az viszont már az S8 árkategóriája felé húz.

Ár-érték viszonyban szerintem is a Mate9 győz.


"Továbbá nem kevés a Samuba a 32 gb tárhely? Kevésnek tűnik,memória kártyát meg nem szeretnék használni mert rendkívül lassítja a készüléket."

Csak, ha nem minimum U1 sebességű kártyát raksz bele. A sima class10 ide már kevés.

2017. jún. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Nekem Huawei telefonom van, nekem bevált, én P10-et javasolnám.
2017. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

S7 Edget használok. Nagyon elégedett vagyok vele. Volt Huawei P9-em. Előtte meg sima S7-em. A Huawei a két S7-hez képest nagy csalódás volt. Nem volt lassú, de nem volt átgondolva a kezelőfelület annyira, mint az S7-nél. Ezenkívül jobban melegedett kamerázás közben, és nagyon halkan búgott is a kamerája.


Nem rossz telefon, de az S7-hez képest csalódás. A kijelzőt nem is említem.


Ez az én tapasztalatom, ezért vennék inkább S7-et.


De azt veszed, amelyiket akarod, te fogod használni, nem én.

2017. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wadmalac ***** válasza:
Azért a P9 és a Mate nem ugynaaz a szint. A Mate újabb, jobb.
2017. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül S7-est venném.
2017. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:

Nem érdemes ám itt ilyen kérdést feltenni.

Akárhány telefontípust sorolsz fel, mindre fog érkezni olyan válasz ,hogy azt vedd.

Ez nem egy objektív összehasonlító teszt.

2017. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül a Mate lett megvéve, jobb döntést nem is hozhattam volna:))
2017. jún. 14. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!