Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilinternet hogy működik?

Mobilinternet hogy működik?

Figyelt kérdés
Röviden el tudná valaki mondani hogyan megy ez? T mobile-s vagyok egyébként, elég bemenni a szolgáltatóhoz és kérni, havonta kell fizetni és ha nincs rá szükség, kötöttségek nélkül lemondható?
2017. jún. 1. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Be se kell menned. A 1430 on ingyen elintézed. Jaja havonta lefognak egy összeget (csomagfüggő) vagy ha előfizus vagy annyival lesz több. Bármikor ingyen lemondhatod. Akár 1 nap után is.
2017. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet előfizetni, ami lehet hűségszerződéssel 1év vagy 2 év, de lehet olyan amikor bármikor felmondható hátrányok nélkül


és lehet


mobilfeltöltővel is, rátöltesz egyenleget, mint telefonáláshoz, csak a SIM kártyádon bekapcsolják az adatforgalmat is.



Kell előfizess a mobilnetre, illetve pár éve mintha alapból bekapcsolták volna a dominosoknak az adatforgalmat, ami aztán pofátlanul vonta le a napi 170Ft-okat miközben senki nem kérte a mobilnetet, csak épp a telefon önálló életet élt é mondjuk frissítést keresett vagy akármi.


Nem tudom meghagyták-e ezt a dolgot.

2017. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kártyás vagyok, akkor nem úgy van hogy van kicsi, közepes meg nagy csomag és mindhez egy adott idő amíg használható egy hónapban?
2017. jún. 1. 11:32
 4/8 A kérdező kommentje:
igazából csak amíg melóban vagyok akkor használnám, ha írnak pl messengeren annyira kell hogy válaszolni tudjak szünetekben.
2017. jún. 1. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz elég pár MB-os 100MB-os adatcsomag, ha tényleg csak ilyen kevés dologra használod, viszont akkor nincs videó nézés meg hasonló ami zabálja az adatforgalmat.


Hívd fel az ügyfélszolgálatot és tuti elmondják van-e egyáltalán most adatforgalmad.


Kérdezd meg mi a legkisebb adatcsomag, töltsd fel a kártyádat és próbáld ki elég-e az az adatmennyiség.


Ha jól tudom, ha túlléped az adatforgalmad, akkor egyszerűen csak lekorlátoznak nagyon lassú netre és kész.


De attól még fogsz tudni szöveget elküldeni.

2017. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez így egész jó, majd utánajárok akkor :) köszönöm a segítséget
2017. jún. 1. 14:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Telekomnál a feltöltőkártyás előfizetéseknél nincs megújuló internet csomag, csak ezek: [link]

Ha valamelyiket megrendeled, akkor rögtön levonja az árát az egyenlegedből, és utána addig lesz mondjuk 1 GB neted, amíg le nem használod, vagy amíg érvényes a kártyád. Tehát akkor fél évig is ellehetsz 1845 Ft-ból ha addig nem használsz le 1 GB-ot. Ha lehasználtad, akkor újra meg kell rendelned egy Maraton csomagot.

2017. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyre jobb, nem is olyan bonyolult dolog akkor :D
2017. jún. 1. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!