Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy elveszett microsoft...

Hogy elveszett microsoft limia 535-ös telefonom, ha nem találom, hogyan, mi módón tudnám megtalálni? Ami magyar nyelvű.

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel egy másik telefonról, hátha felveszi valaki.

Vannak különböző okos megoldások, de mindegyik azon alapul, hogy aktiválod elhagyás előtt.

Nekem került már meg elveszett telefonom, külföldön hagytam el.

Annyi a különbség, hogy én nem használok se pin-t, se feloldó mintát, se ilyesmit.

A telefonkönyvben meg az otthoni szám volt elmentve HOME néven. Azon hívtak fel. Azért nem zárom, mert ha valaki vissza akarja adni elhagyás esetén, megteszi így is, ahogy már történt is így.

Ha nem akarja visszaadni, nem adja akkor sem ha le van zárva. Az adataim szinkronizálva vannak, egy kattintás és otthonról a számítógépről kiléptetem a mobilon lévő fiókot, nem fér hozzá senki, nincs adatszivárgás.

A te eseteben ha jószándékú megtalálóról van szó, az egyetlen esély ha felveszik.

A rendőrség és a szolgáltató nem foglalkozik elveszett mobilokkal ha erre gondolsz.

2017. jún. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!