Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létrehoztam egy Apple ID-t a...

Létrehoztam egy Apple ID-t a számítógépen. Ha az új telefonomba be akarom írni, akkor azt meglévő ID azonosítónak kezeli vagy új Apple ID-ként?

Figyelt kérdés
apple id, iphone

2017. jún. 2. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdés lényegét. Ha a telónak még nem volt Apple ID ja, akkor elfogadja amit beírsz neki, és tudod használni is.
2017. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Volt egy iphone 5 azon volt egy apple id.(bár itt email címet kellett módosítani, mert a hozzá tartozó cím már nem élt) Aztán lett egy iphone 7, ahol megkérdezi, hogy a meglévő id azonosítót akarom beírni vagy újként kezelem? Akkor a régit (aminél email címet változtattam beihatom neki?

Amúgy meg azért keveredtem meg, mert az eredeti id-hez már nem volt jó az email cím (freemailes), erre csináltam egy új id-t (gmailos cimmel) Azért a számítógépen, mert e telefon az unokahúgomé és máshol tartózkodott mint én :) És arra lettem volna kiváncsi, hogy ez az új gmail-es id azonosítós címet beirhatom e meglévő aplle azonosítóként vagy csak újként. Ugyanis ahogy haladsz a lépésekben a telefon beállításokban megkérdezi hogy a meglévő apple id-t akarod beírni vagy új iphone-ként akarsz id-t létrehozni. Bocsánat ha túl körülményes voltam csak nehéz így leírni. A dolgot bonyolítja, hogy az unokahúgom már egyszer próbálkozott, tehát az ingyenes fiók létrehozás lehetőségét kissé lecsökkentette és nem nagyon akarnék már kockáztatni.

2017. jún. 3. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez badarság. A loptam egy telefont-nak a 109. változata.
2017. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!