Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van a cat mobiloknak hazai...

Gehdjfztuz kérdése:

Van a cat mobiloknak hazai szervize?

Figyelt kérdés
Mai napon a cat s30-ba tönkrement a hangszóró, decemberig van rá teljeskörű gyártói garancia, írtam a mobilcorner.hu-nak (ahonnan vettem) hogy mi a panaszom vissza írták hogy vigyem Budaörsre a telemax szervizbe, de utána olvastam ennek a "szerviznek" és nem találtam semmi jót róla. Nincs valami másik szerviz aki megcsinálja a jótálást beszámítva?

2017. jún. 2. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Garanciális készüléket csak a forgalmazóval szerződésben lévő szervizbe viheted.

Vagy bárhova, de akkor a javítás fizetős.

2017. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félek hogy valami igen trehányul csinálják meg ezért kerestem másik szervizt aki meg javítaná de beszámítja a gyártói garanciát
2017. jún. 3. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy "beszámítja".

Vagy van szerződése a gyártóval (de inkább a forgalmazóval) vagy nincs. Ha nincs, a forgalmazó nem fogja neki megtéríteni a javítási költséget.

2017. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tiszteletem!


Németh Péter vagyok Balatonfüredről.

Én is hasonló cipőben járok mint Ön,

("Van a cat mobiloknak hazai szervize?" c. kérdésénél)ugyanúgy Cat telefonnal.

Mi volt a megoldás?

Jól járt?

Köszönöm a figyelmét! :)

2019. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!