Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lehet már megvenni a...

Mikor lehet már megvenni a Nokia 3310-et MAgyarországon?

Figyelt kérdés
Az újra gondolok nem arra a vacak régire.
2017. jún. 4. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Media markt-ba már van asszem.


Webshop szerint 20.000 HUF

2017. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De elég béna egy telefon szerintem, vannak jobb Nokia-k, pl. 216-os, 222, 230.
2017. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Még nem arra a vacak régire... elmondom barátom,hogy az a "vacak régi" az ő korában igen ütős telefon volt, a mostani 3310-es a manapság használatos telefonokhoz képest egy semmi hulladék. Ennek tudatában melyik is a vacak? :)
2017. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, a régi Nokia 3310 egy jó telefon volt, ez az "új" a versenytársaihoz képest pedig egy alsópolcos gagyiság. De hát van rá elég birka felvásárlópiac. Lásd te is.
2017. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A régi nem színes kijelzős és nincs bluetooth meg böngésző benne.
2017. jún. 4. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom nem értetted meg,amit írtam. Abban az időben egyik telefonnak sem volt színes kijelzője,sem bluetooth,se kamera, de azokhoz a telefonokhoz képest egy igen jó telefonnak számított. A mostani 3310-es pedig egy kész vicc a mai telefonokhoz képest. Olyan technikai paraméterekkel rendelkezik,ami már egy jó pár éve elavultnak számít.
2017. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a design-nal van gondom, egy röhej az a telefon.


Egy Nokia 216-os vagy 215-ös jobban néz ki.

2017. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!