Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S7 edge ha...

Samsung galaxy S7 edge ha beázik garanciálisan javítható/cserélik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most nyáron pár alkalommal meg szeretném fürdetni a telefont. Többször járt már víz alatt, de nem strandon. Mivel a dobozára is rá van írva hogy vízálló ezért ha vízbe viszem és neagyisten beázik nem mondhatják rá hogy nem rendeltetés szerű használat. Szóval ha esetleg tönkremegy a víztől, de a szabályoknak megfelelően használtam (Vízmélység, vízben eltöltött idő) garanciálisan orvosolható?

Előre is köszönöm ! :)



2017. jún. 4. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen. Vidd be a tengerbe is, még a Mariana árok legalján is érvényes a jótállás. Ha feljöttél onnan, vidd rögvest a szervizbe, és írd meg nekünk hogy mit szóltak hozzá..
2017. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Széép. Téged vinnélek a Mariana árok aljára és ott kötözném meg minden végtagod. Mondom a szabvány szerint. Mert dankóros vagy és nem tudsz értelme választ adni, vagy csak irigy vagy csöndbe is lehetne maradni nem a hülyeségeiddel ékeskedni
2017. jún. 4. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődj egy Samsung szervizben :) Én is S7-et használok, de soha nem tettem vízbe. Jó tudni, hogy vízálló, hogy ha esetleg esőben telefonálok, vagy beleesik a sárba vagy egy pocsolyába, akkor nem lesz semmi baja. Szóval ad egyfajta biztonságérzetet. Ettől függetlenül egy elektronikai eszközről van szó, amit nem arra találtak ki, hogy vízben használjam. Szóval ha nem muszáj, akkor nem fogok vele kísérletezni. Nem tudom, hogy javítják-e garanciálisan vagy nem, de olyan nagyon nem is szeretném megtudni.
2017. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már írtam nekik emailt. Nem feltétlen vinném bele én sem, viszont már többször találkozott vízzel. Szóval ha biztató választ kapok egy strandot kipróbálok.
2017. jún. 4. 17:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Hallod Mariana árok! Tegnap este jakuzziztam es kepzeld kutyabaja😏😏 ha erdekel a videó irj..
2017. jún. 5. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:
A készüléken csinál a szerviz egy bejövő és egy kimenő vízállósági tesztet, melyből kiderül hogy alapból ereszt-e a telefon. Amennyiben ereszt ,úgy garanciális.
2017. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érteem köszönöm!
2017. jún. 5. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!