Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt telefont vegyek?

Használt telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy uj telefont de ujonnal nagyon dragak ezert gondoltam azt hogy használt telefont veszek(személyes átvétellel). Pontosabban iphone 6-ot szeretnek venni de felek hogy pl hibasat veszek...stb

Ha esetleg hasznalt telotok van akkor leirnatok a tapasztalataitokat



2017. jún. 4. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is aggódtam, de egyszer beadtam a derekam. Valamilyen aprós oldalon találtam egy embert, aki iPhone-okat újít fel és árul. Rengeteg pozitív visszajelzése volt. Vettem tőle egy 5s-t 2 évvel ezelőtt. A mai napig azt használom :)

Amire figyelni kell:

Ha kinézted a készüléket, kérj screenshotot az IMEI számról (de ne a hátlapról fotózza le, mert ha cserélt a hátlap, az azon lévő IMEI nem a készülékhez tartozik) és csekkold le, hogy nem lopott e, tiltott e és hogy ugyanaz a típus és szín e, mint a készülék maga.

Aztán próbáld ki a telefont. Indíts hívást, hívasd fel magad, próbáld ki a netet, nézd meg a WiFi vevő erősségét, csinálj fotót... szóval próbálj ki minden funkciót :) Ja és nézd meg, megvannak e a tartozékok, beleértve a simtűt is.

Ha normális forrásból veszed, nem lehet gond.

2017. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen sokat segitettel :)
2017. jún. 5. 19:40
 3/3 anonim válasza:
Egy GSM boltba vegyél szerintem, ott adnak is rá 1-3 hónap garanciát. Én magánszemélytől nem mernék. A GSM-ek kínálatát megtudod nézni 2 elég jó honlapon, csak írd be a keresőbe hogy használt mobil.
2017. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!