Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite telefonom...

Huawei P8 Lite telefonom meggörbült, de rendesen működik rajta minden, ez normális?

Figyelt kérdés
Birkóztunk haverokkal és bent volt a zsebemben a telefonom, és ráestem majd meggörbülve vettem ki a zsebemből. Normális ha meggörbül? Osztálytársamnak P9 Lite-ja van és neki is meggörbült, de neki meg is pattant a kijelző...

2017. jún. 4. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Normális ha végigreped a házad fala, vagy behorpad az ajtód az autódon? Naná, hogy nem az. De ha nem veszélyeztet további rongálódás, és belenyugszol, hogy ez van, akkor lehet vele élni. Nem tudom, hogy viselkedne, ha megpróbálnád visszahajlítani. Az anyag lehethogy meggyengülne, de elképzelhető, hogy jobban nézne ki, és kevésbé terhelődne az aksi, kijelzö, és az alaplap. Akkor próbálnám meg visszahajlítani, ha végképp lemondtál róla, mert a művelet közben az is benne van a pakliban, hogy elcseszel valamit.
2017. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!