Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik megfelelően...

Miért nem működik megfelelően az s4 em androidja?

Figyelt kérdés

mikor megvettem a telefont akkor a 4.4.2es android volt fent rajta es azt mondta az elado h nbe probaljam meg felrakni ra a lollipopot(5.0.1).

nem tudom h mert mondta lehet hibás az az android??

később felraktam rá odinnal a telomra a lollipopot amit a sammobile rol szedtem le mivel néztem rola egy videot h hogy kell es neki működött én is felraktam rá és nekem is működött!!!

de egy kicsivel később kn2 honapra rá úgy gondolta h felrakom rá a jelly beant mivel az a legrégebbi androidja és gondoltam ugy majd nem fog annyira merülni a telóm.

de viszont sehogy se tudom rá feltelepiteni mindig kiirja h aboot fail, vagy auth fail és nem tudok vele mit csinálni csak a kitkat vagy a lollipop működik megfelelően mivel azok gond nélkül felmennek rá.

a lollipoppal az a baj h egyes alkalmazásokat nem indit el miután feletelpitem de ez kb csak játékoknál van mint pl a dude perfect ami 4.2.2 es androidra késyölt es nem indul el.

a kitkattal meg az a baj h kifagy a galéria amikot törölni szeretnék egy pár képet kifagy és néha még ujra is indul(semmire se reagál amikor kifagy semmilyen gombra)


aki tud az kérem segitsen nagyon megköszönném!



2017. jún. 5. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Bootloader korlátozás, mivel az S4-be már mindenféle biztonsági fícsöröket építettek (KNOX), ezért ha frissítetted, nem engedi rárakni a régebbi szoftvert (4.3 és korábbi). 5.0-ról 4.4-re való visszatérésnél nincs ilyen korlátozás, valszeg tudták ők is, hogy nem mindenkinek fog bejönni az új felület. Szóval 4.4 a legrégebbi, ami rá fog menni. Utána mindenképp csinálj egy gyári visszaállítást!
2017. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké köszi!

Néztem egy videót h miért fagy le a galléria a kitkaton és valszeg azért mert az sd kártya amin a képek vannak meghibásodott és azért nem tudja lejátszani!!

Éa ez sztem igaz mert tényleg egyes videókat nem tudtam vele teljesen lejászani mert felekadt a felénél es mikor formázni akartam akkor kiirta h nem lehet mert meg hibásodott az sd kártya igy hát gépről formáztam.

Vagy lehet csak az a baja h a teló már 3 éves?? Pedig minden "fícsör" rendesen működik!!

Amúgy j3 2016 nál is ez volt a probléma ugyan ezzel az sd kártyával!

2017. jún. 6. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha két telefon csinálja ugyanazt egy microSD kártyával, akkor az valószínűleg kártyahiba. Nem az örökkévalóságnak gyártják azt sem...
2017. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

pedig max 2 éves formázás után jó ráadásul 16gb-os és nem akarom cserélni.

lg-nél működött rendesen lehet azok nem ilyen érzékenyek erre vagy mert újabb.

vagy az is lehet h megsérült az sd kártya mert kb legalább 10 telóba raktam már be mert egyik tönkre ment a másik nem tetszett...

Köszi a segiteséged!


Az igaz lehet h a 8 magos (GT I9500) tipusú s4 akksija sokkal tovább birja mint a négy magosé??

mert az enyem az 4g-s és egy videóba ezt mondtak h a gt i9505 csak 2h 25m bir mig a gt i9500 ami ráadásul erősebb ugyanolyan akksival 4h 35m birt ennyit számit a 4g?????

2017. jún. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!