Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről a telefonr...

Mit gondoltok erről a telefonról? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

LG KP502

[link]


2010. máj. 18. 09:45
 1/4 anonim válasza:
Ha egy csak azért kell a telefon mert jólnézni hát vedd meg nekem is teccik. De viszont keveset tudd, tes
2010. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha egy csak azért kell a telefon mert jólnézni hát vedd meg nekem is teccik. De viszont keveset tudd, testvérem nemrégiben vett egy ilyet és joval kevesebbet lehetőség van rajta mint az én 4 éves Sony Ericssonomon :D Én nem venném meg :D
2010. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem miért vesznek az emberek ilyesmit, persze érintőképernyős, de mivel egyedi operációs rendszere van, ezért kb. semmire nem jó mivel alig van rá program. Ezerszer jobban jársz egy Windows Mobile, Symbian, de leginkább egy Androidos készülékkel.
2010. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :)
2010. máj. 18. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!