Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Újonnan vásárolt töltő nem...

Újonnan vásárolt töltő nem tölti a telefonom?

Figyelt kérdés
Lg k8 készülék, márciusban lett véve a töltő, de mikor hazahoztam és kipróbáltam azt jelezte, hogy töltött, de igazából ha lassabban is, de merült le. Ugyanezt tapasztaltam akkor is, ha laptopról akartam tölteni kb ugyanezt tapasztaltam, de annyi különbséggel, hogy ott töltött, de csak akkor ha semilyen alkalmazás nem volt megnyitva. Valahogyan meg lehet oldani?
2017. jún. 6. 07:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Újonnan vásárolt jelen esetben azt jelenti,hogy rendes üzletben lett véve és nem egy huncut kínai utcai árústól
2017. jún. 6. 07:36
 2/6 anonim ***** válasza:
A telefonod nem jó, a töltés vezérlő mehetett tönkre. Vagy szar az akku.
2017. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a hozzá kapott töltővel működik, csak mással nem
2017. jún. 6. 18:54
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elképzelhető,hogy hibás az új töltő.
2017. jún. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap kipróbáltam a nagymamám telefonjával az új töltőt és működött, de az enyémmel még mindig nem
2017. jún. 7. 06:56
 6/6 anonim ***** válasza:
NA akkor ha a másikat tölti, csak a telefonod nem jó.
2017. jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!