Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom nem támogatja a...

Telefonom nem támogatja a B20-at! Létezik olyan kiegészítő antenna ami képessé teszi erre?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenne ilyen... Xiaomi-d van? :D
2017. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Aha :), elég kézenfekvő megoldás lenne, csak nem tudom mennyire lehetséges, elgondolva egyszerű.


Amúgy még nincs xiaomim, csak lesz :D, B20 hiánya vajon mennyire gáz? :\. Városomban próbáltam megérdeklődni milyen 4G van, de senki nem tud semmit. Szerencsére nagyon jó H+-lefedettség is van, ami mindenre elég.



Amúgy ha valami megoldás eszedbe (eszetekbe) jut akkor írjátok le, hogy hogy lehetne egyszerűen B20-at varázsolni. Max utazáskor régi telefonomba rakom a simet :\.

2017. jún. 6. 18:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Válassz olyan Xiaomi modellt ami tudja a B20-at. Más megoldás nem nagyon van.
2017. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnos ez volt a "legkisebb" kompromisszum, aminek van B20-a vagy régi szérie, és már nem kapható vagy túl nagy (Note), vagy éppen fapados (Redmi 3s, Redmi 4A global).
2017. jún. 6. 19:15
 5/16 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel Redmi 4A Pro EU telefont?

Az eustocknál 37 ezer forint, és van benne B20:

[link]

2017. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Trevor. ***** válasza:
Redmi 4X és Redmi Note 4 tud B20-at. Nem az összes, csak a nemzetközi változat.
2017. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá!

Ami Redmi 4A Pro mellett szól: B20.

Ami a prime mellett: jobb proci, képernyő felbontás, prémium felépítés, ujjlenyomat olvasó stb.. :\.


Note 4 meg túl nagy, megnéztem, megfogdostam, s már számámra "idétlen" kategória, amúgy is kicsi a kezem, s nem mellesleg drágább is a Primenál.. :\. Szóval marad a B20-talanság.

2017. jún. 6. 20:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyébként melyik szolgáltatónál vagy? A Vodafone-nak a 3G lefedettsége is jó, szóval náluk meg lehet lenni B20 nélkül is.
2017. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Orange - romániában, s telenor - Magyarországon. Amúgy 2 országban ahogy nézegettem szinte nem létezik olyan hely ahol csak 4G+2G lenne, 3G lefedettség 90%-körül van Magyarországon.


Romániában meg sok helyen telefonjel sincs. De tapasztalataim szerint h+-a legelterjedtebb itt. De majd ha meglesz a telefon beszámolok róla hogy mennyire szívás :\.

2017. jún. 6. 21:12
 10/16 A kérdező kommentje:
Kérdéssel igazából tapasztalatokra lennék kiváncsi olyanoktól akik már régebb óta mobilinterneteznek ilyen készülékkel. De természetesen mindenki véleményét szivesen fogadom! Csak eddig még személyes tapasztalatot senkitől nem kaptam.
2017. jún. 6. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!