Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges, hogy még ma...

Lehetséges, hogy még ma átvehetem?

Figyelt kérdés
Tegnap délután rendeltem egy galaxy s8-at, europarkban venném ár. Eddig szállításra vár volt az állapota, de ugy másfél órája 'szállítás alatt'-ra váltott. Az átvétel időpontja kezdettől fogva péntek, nem tudom, hogy ez fix-e, vay csak határidő. Elég sürgős lenne.

2017. jún. 7. 14:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Telekomtol rendeletem, az kimaradt
2017. jún. 7. 14:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Maximum holnap.
2017. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
72%

KÉrdező: Te látsz itt rajtunk, a homlokunkon egy mobiltelefon értékesítőt??


Hogy lehet ennyire hülye valaki most komolyan! Ennyi idő alatt már rég felhívhattad volna őket, amennyi időt feleslegesen erre elpazaroltál!


Mennyire életképtelen vagy már! Szarni ne szarjunk helyetted kérdező?!

2017. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok vele hogy eletkeptelen vagyok, es panikbeteg letemre nem szeretek idegenekkel telefonalni, de azert koszonom :)
2017. jún. 7. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Különben is,nincs Európára,shopmark van. Egyébként irt lakunk mellette, most setalok mellette haza
2017. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!