Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom elérni azokat a...

Hogyan tudom elérni azokat a fájlokat amiket el akartam rejteni, de elvesztek?

Figyelt kérdés

Redmi 4 Pro-n próbaképpen el akartam rejteni egy mappát amibe fényképek voltak, erre elkezdte encryptelni az egész mappát. Mivel igazából nem akartam elrejteni csak kipróbálni, hogy milyen is ez megszakítottam az encryptinget. Azóta a fényképek elvesztek, sehol sem találom őket :/ Valakinek ötlet? MIUI 8-ról van szó.

Köszi előre is!



2017. jún. 7. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt már buktad. azzal, hogy megszakítottad, lett egy sérült, félig titkosított fájlokkal teli mappád, amivel semmit nem tud kezdeni a rendszer, vagy visszafejteni...
2017. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából a fényképek nem kellenek, mivel gépen is megvannak. Egyedül az zavar, hogy kb 2gb nyi fotó volt és most ez gondolom valahol félig titkosított formában foglalja a helyet a telefonon.. Ha factory resetet csinálok az lepucolná ezeket is ?

SD kártyán voltak a képek amiket elrejtettem, viszont azon a tárhelyen csak az foglal helyet amiről tudok, hogy rajta is van. A telefon belső tárhelyén viszont azt írja Other: 4gb. Ebbe esetleg benne lehet ez a félig titkosított 2gb ? :/ De ha igen akkor miért rakta volna át a belső tárhelyre? Mindenhol azt írták ahol utánaolvastam, hogy oda menti az encryptelt fájlokat ahol azok eredetileg is vannak, azaz az SD kártyára. Szóval, most a legnagyobb problémám inkább az, hogy ne foglalja feleslegesen a helyet :/


Köszi a válazod!

2017. jún. 8. 08:16
 3/4 anonim válasza:
csupasz nénis képek voltak? :Đ
2017. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem :D Nem is abból a célból rejtettem el őket, hogy úgy is maradjon. Mivel volt egy ilyen funkció a telefonon gondoltam megnézem mit tud. Mindenféle fotó volt, nyaralóstól kezdve a modem lefényképezve (amin a wifi jelszó van, meg ilyenek). De mondom a képeket lesz*rom mivel megvannak gépen, csak azt nem akarom hogy félig encryptelt töredékfájlok foglalják a helyet a telefonon...
2017. jún. 9. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!