Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A3-ról várok...

Samsung Galaxy A3-ról várok véleményeket. Nektek bevált? Vagy megbántátok, hogy megvettétek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 20:33
 1/6 anonim válasza:
Nekem 3 hónapja van meg, és én tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Gyors, lassan merül, szuper fotókat csinál, vízálló (bár fürdeni nem szoktam vele). Én egyáltalán nem bántam meg. Örülök hogy nem sajnáltam rá a pénzt és megvettem akkor
2017. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyenge akksi, kijelző felbontás kicsi, RAM kevés, Belső memória is kevés, kicsi a kijelző

[link]

Ahhoz képest meg baromi drága.

2017. jún. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ma már egy közép kategóriás telefonba is 3 / 32 Gb van.

A kijelző is FHD, az akksi meg lealább 4000 mAh.

Például ez is.

[link]

2017. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Gondolom a 2017re gondoltál. 3 hónapja használom. Nem tudok rá semmi rosszat mondani... pedig megpródáltam ;)
2017. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. júl. 24. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves 3.! Egy 5"-os telefon nyilván nagyobb felbontású és nagyobb az akksija, mint egy kissebbnek. De egyébként kijelzőbel semmi bajom (nem keresem rajta nagyítóval a pixeleket), akkumlátor általában nekem két napot kibír, a kis méret meg előny. A kérdező meg leírhatta volna hogy mik az elvárásai.. de a kérdésre válaszolva igen, nekem bevált.
2017. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!