Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilnet beállítás?

Mobilnet beállítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok 1 honapja vettem egy uj telefont,es tmobilnal egy novel konzultaltam mobilnet ugyben,megis csinaltuk,1 gigat kaptam 2000ert,megkerdeztem,hogy ugye ez nem tolti ujra magat,erre azt a valaszt adta,hogy nem,mivel en maraton funkciot akartam,meg is vettem,ugy tudom azt akkor veszek ujat,amikor akarok/elfogy,de azt a 2000es csomagot ugyanugy leszedte maganak,azt hogy tudnam kikapcsolni,pls segitseg,elore is koszonom :)

2017. jún. 9. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
őszintén szólva ezt itt senki nem fogja tudni neked megoldani jobban, mint az ügyfélszolgálat, ugyanis ez úgy működik, ahogyan leírtad, tehát vagy a kedves ügyintéző félrenyomott valamit, vagy nem tudni, mi történhetett, de elméletben ez tényleg nem egy rendszeres, havidíjas csomag, hanem újra meg kéne rendelni, ha ismét szükség van rá.
2017. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!